HAKKIMIZDA

ESAL ALÜMİNYUM İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC. LİMİTED ŞİRKETİ

Müşterilerimizi organizasyonumuzun bir parçası olarak görüyoruz. Sektör gereği hijyen faktörlerine çok önem verip çalışanlarımızın sağlığını güvence altına alıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyet derecesi başarımızın en iyi göstergesidir. Müşterilerin beklentilerini aşmak için tüm kaynaklarımızı bu doğrultuda en etki ve verimli şekilde kullanırız. Çalışanlarımız için oluşturduğumuz modern ve güvenli çalışma ortamımızda; süreç yaklaşımını esas alan, müşteri beklentilerinin ötesinde bir kaliteyi garantileyen, uyum kabiliyeti yüksek ve müşteriyi destekleyen bir Kalite Yönetim Sistemi'ni kurar, uygular ve geliştiririz. Hata oluşmadan kaynağındaki problemi çözme prensibi çerçevesinde, müşteri gözüyle sistemin etkinliğini denetler ve tedarikçilerimizi de bu sistemin bir parçası olarak görürüz. Mükemmelliğe ulaşmak üzere, sürekli iyileştirme felsefesini benimser ve her bir çalışanımızın sisteme katkıda bulunabileceği bir ortam oluştururuz.

VİZYONUMUZ

Kaliteli Alüminyum Ürünleri Lokasyon Fark Etmeksizin Dünyanın Her Yerindeki Potansiyel Kullanıcıları ile Buluşturmak, Esal Alüminyum Kalitesini Sınırların Dışında Kalıcı Kılmak.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimizin Müşterilerimiz Tarafından Sevildiğinden ve Müşterilerimizin Gelecek Projelerinde de Bizi Tercih Edeceğinden Emin Olmamızı Sağlayacak Hizmetler Sunmak

Konuşma Başlat
Bize Yazın!